دامنه ir

خرید دامنه ir. از طلا هاست

خرید دامنه ir. از طلا هاست

ثبت آنلاین و فوری
مالکیت 100%
پنل اختصاصی بین المللی
پنل اختصاصی ایرنیک
ثبت بدون واسطه و مطمئن

خرید دامنه ir. از وب ثمین

خرید دامنه ir. از وب ثمین

دامنه‌ي ir دامنه‌ي کشوری ایران است و تحت نظارت و برابر مقررات تعیین شده‌ي «مرکز کشوری ثبت دامنه‌ي نقطه ir» معروف به IRNIC ثبت می‌شوند. در ثبت این دامنه‌ها به این مقررات کاملاً توجه کنید. ایرنیک تک تک درخواست‌های ثبت دامنه‌ي ir را بررسی می‌کند و حسب مورد آن‌ها را تأیید یا برای تأییدشان درخواست برخی مدارک می‌کند. برای ثبت این دامنه‌ها نیاز به ایجاد یک شناسه‌ي کاربری در سایت IRNIC به آدرس nic.ir دارید.
پس از ساخت شناسه اطمینان حاصل کنید که در «مشخصه‌های شناسه» مدیریت «رابط‌های مجاز»‌ خود شامل صاحب امتیاز،‌ رابط اداری، مالی و فنی را بر روی گزینه‌ي «همه» قرار داده‌اید. سپس از بخش سفارش وب‌ثمین درخواست ثبت دامنه‌ي خود را تکمیل نمایید.

خرید دامنه ir. از وب رمز

خرید دامنه ir. از وب رمز

همه چیز از یک دامنه خوب شروع میشه!

خرید دامنه ir. از اسپیس ایران

خرید دامنه ir. از اسپیس ایران

دامنه اولین بخش معرفی کننده سایت است و بازدید کننده قبل از هرچیز با نام دامنه سایت آشنا خواهد شد، ما در کنار شما هستیم تا اطمینان داشته باشید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب می کنید.
در اسپیس ایران قادر هستید تا طیف وسیعی از دامنه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت برسانید، تمامی امور مربوط به ثبت دامنه در اسپیس ایران به صورت آنلاین و آنی انجام می شود.

خرید دامنه ir. از ایران سرور

خرید دامنه ir. از ایران سرور

امکان ثبت و تمدید دامنه IR بین ساعت 23:00 تا 00:30 بامداد وجود ندارد.
سامانه ثبت دامنه ایرنیک (nic.ir) به دلیل بروزرسانی در این بازه زمانی در دسترس نمیباشد. لذا درخواستهای ثبت شده در این بازه زمانی در روز کاری بعد پیگیری خواهند شد.

سبد خرید